Jděte přímo na: Obsah
Denní stacionář Slunečnice

Kontaktní informace

Adresa

Halenkov 191
Halenkov
75603
Česká Republika, Zlínský kraj

Telefon

+420739507126

E-mailová adresa

dss@nhrozenkov.charita.cz

Webová stránka

http://www.nhrozenkov.charita.cz/kontakty/?s=denni-stacionar-slunecnice

 

Denní stacionář Slunečnice

Denní stacionář Slunečnice je určen seniorům či nemocným, kteří zůstávají sami, nebo se o ně nemá kdo postarat. Služba je poskytována každý pracovní den od 7.00 do 18.00. Uživatelé mohou využívat Stacionář buď každý den, nebo jen určité dny, stejně tak tráví právě takový čas, který jim nejlépe vyhovuje. Od Hovězí po Velké Karlovice uživatelům zajišťujeme i dovoz a odvoz do Stacionáře, a to s přihlédnutí k jejich individuálním potřebám.

Stacionář

  Stacionář

Cílové skupiny: senioři, osoby s tělesným postižením, osoby s mentálním postižením, osoby s chronickým duševním onemocněním Způsob poskytování: ambulantní Fakultativní služby: odvozy domů, k lékaři apod.

V denním stacionáři Slunečnice trávíme čas tím, že si vyprávíme, tvoříme, pečeme, zpíváme, chodíme na kratší výlety, cvičíme paměť. Službu využívají jak uživatelé, které trápí spíše samota a chtějí navázat nové kontakty, tak uživatelé, kterým zajišťujeme celkovou péči o vlastní osobu a často mají snížené schopnosti komunikace či vnímání (např. v důsledku onemocněním demence).