Jděte přímo na: Obsah
Maltézská pomoc

Kontaktní informace

Adresa

Lázeňská 2
Praha
11800
Česká Republika, Praha

Telefon

+420 736 620 807

E-mailová adresa

katerina.skrabanova@maltezskapomoc.cz

Webová stránka

http://www.maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Osobní asistence pro seniory. Pomáháme seniorům se sníženou soběstačností zůstat doma, jak nejdéle je to možné. Služba se nastavuje dle potřeb klienta. Pečlivě vybíráme, školíme a dále pracujeme s osobními asistentkami.

Pečovatelské služby a osobní asistence

  Pečovatelské služby a osobní asistence

Terénní služby

  Terénní služby

Principem našich služeb je poskytnutí profesionální, ale laskavé péče v domácím prostředí. Pečlivě vybíráme naše zaměstnankyně a školíme je v naplňovanání vysokého standardu péče. Bez služeb osobní asistence by starý člověk se sníženou soběstačností v mnoha případech musel trvale žít v ústavním zařízení, kde by o něho bylo pečováno.

Naší snahou je podporovat seniory, se sníženou soběstačností, v jejich oprávněném a přirozeném přání zůstat ve svých domovech, jak nejdéle je to možné. Osobní asistent vykonává pro uživatele ty činnosti, které by uživatel dělal sám, kdyby mohl. Služby osobní asistence se poskytují bez omezení místa, tj. doma i mimo domov.

Naši službu mohou senioři využívat non-stop, dle potřeby klienta a kapacity organizace. Náplň činností se odvíjí od zákona 108/2006 sb. Navazujeme, tam kde již nestačí k pokrytí potřeb uživatele pečovatelská služba. Zakládáme si na oboustranně přínosné spolupráci se sociálními odbory, obecními pečovatelskými službami a příbuznými organizacemi. Uvádíme v praxi synergický systém péče – zapojení více zdrojů podpory do řešení konkrétní situace – rodina, poskytovatel, navazující služby.