Jděte přímo na: Obsah
Diakonie Vsetín

Kontaktní informace

Adresa

Strmá 34/2
Vsetín
755 01
Česká Republika, Zlínský kraj

Telefon

+420 571 420 617
+420 731 517 257

E-mailová adresa

vsetin@diakonie.cz

Webová stránka

http://www.diakonievsetin.cz

 

Diakonie Vsetín

Pro seniory poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, domov pro seniory, odlehčovací službu, domov se zvláštním režimem a domácí hospic.

Domovy pro seniory

  Domovy pro seniory

Odlehčovací pobytová služba

  Odlehčovací pobytová služba

Pečovatelské služby a osobní asistence

  Pečovatelské služby a osobní asistence

Stacionář

  Stacionář

Hospicová péče je určena pro umírající, kteří nechtějí trávit poslední dny svého života v nemocnici. Naši pracovníci přijíždějí za klientem domů. Odlehčovací služby jsou určeny pro seniory a lidi s demencí, respektive pro ty, kdo o ně pečují. V určité dny nebo hodiny pomáhají pracovníci s péčí o člověka, aby si pečující mohl odpočinout.

Domov se zvláštním režimem je určen pro lidi s demencí. Snažíme se vytvořit atmosféru, která je podobná běžnému domácímu prostředí, aby se klienti cítili jako doma a žili podobným životem. Aktivity i prostředí jsou přizpůsobené potřebám lidí se syndromem demence.

Pečovatelská služba je terénní sociální služba pro seniory, kteří potřebují pomoc jiného člověka. Pracovník přichází za klientem domů, kde mu pomáhá s hygienou, s úklidem, může mu pomoci s nákupem nebo mu donést oběd. V domově pro seniory se snažíme vytvořit atmosféru, která je podobná běžnému domácímu prostředí, aby se klienti cítili jako doma a žili podobným životem. Služba je určena seniorům, kteří potřebují pomoc druhých lidí.

Denní stacionář poskytuje pomoc klientům, kteří z důvodu své nemoci nemohou zůstat sami doma; pracovníci se snaží o podporu soběstačnosti a procvičování psychických a fyzických funkcí. Věnují se s klienty různým zájmovým a volnočasovým aktivitám.