Jděte přímo na: Obsah
Diakonie Střední Čechy

Kontaktní informace

Adresa

Kouřimská 15
Kolín
280 02
Česká Republika, Středočeský kraj

Telefon

+420 739 244 771

E-mailová adresa

reditel.stred@diakonie.cz

Webová stránka

http://www.diakonie-stred.cz/

 

Diakonie Střední Čechy

Pro seniory poskytujeme pečovatelskou službu, domov pro seniory, domov se zvláštním režimem a občanskou poradnu.

Domovy pro seniory

  Domovy pro seniory

Odborné poradenství

  Odborné poradenství

Pečovatelské služby a osobní asistence

  Pečovatelské služby a osobní asistence

Pečovatelská služba je terénní sociální služba pro seniory, kteří potřebují pomoc jiného člověka. Pracovník přichází za klientem domů, kde mu pomáhá s hygienou, s úklidem, může mu pomoci s nákupem nebo mu donést oběd. Službu poskytujeme v Kostelci nad Černými lesy.  

V domově pro seniory se snažíme vytvořit atmosféru, která je podobná běžnému domácímu prostředí, aby se klienti cítili jako doma a žili podobným životem. Služba je určena seniorům, kteří potřebují pomoc druhých lidí. Službu poskytujeme v Kostelci nad Černými lesy a v Libici nad Cidlinou.  

Domov se zvláštním režimem je určen pro lidi s demencí. Snažíme se vytvořit atmosféru, která je podobná běžnému domácímu prostředí, aby se klienti cítili jako doma a žili podobným životem. Aktivity i prostředí jsou přizpůsobené potřebám lidí se syndromem demence. Službu poskytujeme v Opolanech a v Pátku. 

Občanská poradna poskytuje potřebné informace pro řešení situace, poskytuje poradenství o sociálním systému, poradenství v oblasti dluhů, pracovně-právních vztahů, nájemních vztahů, partnerských vztahů aj. Službu poskytujeme v Čáslavi, Kolíně, Benešově a ve Voticích.