Jděte přímo na: Obsah
Diakonie Dvůr Králové

Kontaktní informace

Adresa

Nábřeží Benešovo 1067
Dvůr Králové nad Labem
54401
Česká Republika, Královéhradecký kraj

Telefon

+420 499 621 094

E-mailová adresa

dvur.kralove@diakonie.cz

Webová stránka

http://dvur-kralove.diakonie.cz

 

Diakonie Dvůr Králové

Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, domov pro seniory, domov se zvláštním režimem. Jsme kontaktním místem České alzheimerovské společnosti.

Domovy pro seniory

  Domovy pro seniory

Ostatní

  Ostatní

Pečovatelské služby a osobní asistence

  Pečovatelské služby a osobní asistence

Pečovatelská služba je terénní sociální služba pro seniory, kteří potřebují pomoc jiného člověka. Pracovník přichází za klientem domů, kde mu pomáhá s hygienou, s úklidem, může mu pomoci s nákupem nebo mu donést oběd. 

Denní stacionář poskytuje pomoc klientům, kteří z důvodu své nemoci nemohou zůstat sami doma; pracovníci se snaží o podporu soběstačnosti a procvičování psychických a fyzických funkcí. Věnují se s klienty různým zájmovým a volnočasovým aktivitám.

V domově pro seniory se snažíme vytvořit atmosféru, která je podobná běžnému domácímu prostředí, aby se klienti cítili jako doma a žili podobným životem. Služba je určena seniorům, kteří potřebují pomoc druhých lidí. 

Domov se zvláštním režimem je určen pro lidi s demencí. Snažíme se vytvořit atmosféru, která je podobná běžnému domácímu prostředí, aby se klienti cítili jako doma a žili podobným životem. Aktivity i prostředí jsou přizpůsobené potřebám lidí se syndromem demence.